نصب همراه صندوق fundMobileApp

پرسش‌‌های متداول پرسش جدید

بهترین و ساده ترین روش سرمایه گذاری در صندوق : 1- از منوی بالای سمت چپ بر روی "ورود سرمایه گذاران" کلیک نمایید. 2- در صفحه باز شده ، در بخش سمت راست ، بر روی "ثبت نام صندوق " کلیک نمایید. 3- نسبت به تکمیل اطلاعات درخواست شده اقدام و بر روی دکمه "ثبت نام" کلیک نمایید. 4- سایر اطلاعات درخواستی را در فرمها ثبت نموده و مدارک درخواستی را آپلود و نام کاربری و رمز عبور خود را تعیین نمایید. 5- پس از ثبت نهایی شما می بایست با در دست داشتن مدارک هویتی به شعب کارگزاری فارابی جهت احراز هویت مراجعه نمایید. 6- پس از احراز هویت، حساب کاربری شما فعال شده و می توانید با واریز پول یه حساب صندوق و ثبت آن سرمایه گذاری خود در صندوق را شروع کنید.
برای واریز وجه به صندوق جهت شروع سرمایه گذاری، سه روش وجود دارد : 1- واریز از طریق کارت بانکی ( با داشتن رمز دوم ، CVV و تاریخ انقضای کارت) تا سقف 50 میلیون تومان 2- واریز به حساب بانکی صندوق از طریق بانک و ثبت فیش در حساب کاربری در منوی صدور * جهت مشاهده حساب بانکی صندوق به منوی درباره ما / حسابهای بانکی مراجعه نمایید. 3- مراجعه به پذیرش دفتر مرکزی و پرداخت از طریق دستگاه پوز بانکی و ثبت فیش در حساب کاربری بخش صدور ( تا سقف 50 میلیون تومان) * نکته : مبلغ واریزی شما بر قیمت صدور آن روز تقسیم شده و مابقی آن که کمتر از یک واحد صندوق است، یک روز کاری بعد به حساب شما برگردانده خواهد شد.
معیار اعتماد به بانکها ، درج شدن نام آنها در سایت بانک مرکزی است ، به طور مشابه صندوقهای سرمایه گذاری تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار هستند و نام صندوقهای تحت نظارت در سایت سازمان بورس و اوراق بهادار به آدرس seo.ir در بخش نهادهای مالی تحت نظارت درج شده است. * صندوق دوم اکسیر فارابی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار بوده و در سالهای اخیر همواره جزو برترین صندوقهای بازار بوده است.
سلام پیش بینی اساسنامه 20درصد می باشد ،اما تا کنون بین 20 تا 60 درصد متغیر بوده و در اردیبهشت ماه سال 99 ،60 درصد سود سالیانه تقسیم کرده است .
سلام دفاتر پیشخوان دولت اگر در شهرتون کار احراز هویت فارابی رو انجام میدهند میتوانید مراجعه کنید در غیر اینصورت فرم هارو از سایت از قسمت مراحل سرمایه گذاری پیرینت گرفته و پس از تکمیل و امضاء و اثر انگشت و تائیدیه امضائ از دفترخانه اسناد رسمی فرم ها رو به آدرس دفتر مرکزی کارگزاری فارابی پست بفرمائید.در صورتی که دارای کد بورسی می باشید و احراز هویت سجام را انجام داده اید ،ثبت نام در سایت صندوق های فارابی کفایت میکند و بعد از ثبت نام با پشتیبانی تماس گرفته تا و ضعیت ثبت نام شما فعال شود .
طبق اساسنامه ما 7 روز کاری مجاز هستیم تا مبلغ رو به حساب مشتری واریز کنیم ولی طبق رویه در صندوق یکم دو روز کاری بعد و در صندوق دوم یک روز کاری بعد واریزی انجام می شود
طبق اساسنامه ما 7 روز کاری مجاز هستیم تا مبلغ رو به حساب مشتری واریز کنیم ولی طبق رویه در صندوق یکم دو روز کاری بعد و در صندوق دوم یک روز کاری بعد واریزی انجام می شود
با سلام از قسمت ورود سرمایه گذاران گزینه دریافت نام کاربری و رمز عبور را انتخاب کرده و مجدد برای خود تعریف کنید در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره 1561 تماس حاصل بفرمائید .
سلام خیر این دو صندوق از هم مجزا هستند با شماره حساب های مجزا و شما باید در سایت صندوق مورد نظر ثبت نام کرده و احراز هویت شما انجام شود .
با سلام امکان چاپ گواهی در دسترسی اکانت شما وجود دارد وبه صورت حضوری هم می توانید به دفتر مرکزی مراجعه کنید و گواهی را دریافت کنید ولی باید در نظر داشته باشید که با هر صدور جدید گواهی قبلی فاقد اعتبار می شود و باید گواهی جدید دریافت نمائید سایر اطلاعات در خواستی شما در اساسنامه و امیدنامه قید شده است که می توانید در سایت صندوق مشاهده نمائید .
سلام خیر در سایت صندوق فارابی ثبت نام کرده و در انتها برای خود نام کاربری و رمز تعریف کنید و پس از ثبت با شعبه کارگزاری خود تماس گرفته تا وضعیت ثبت نام شما فعال شود تا امکان صدور برای شما فراهم شود .
-سلام ضامن نقد شوندگی صندوق های فارابی صندوق یکم و دوم فارابی سازمان بورس اوراق بهادار و شرکت کارگزاری فارابی هست .در سایت http://www.fipiran.com/Fund/MFAll میتوانید لیست صندوق های معتبر مورد تائید سازمان رو مشاهده بفرمائید. امکان چاپ گواهی در دسترسی اکانت شما وجود دارد وبه صورت حضوری هم می توانید به دفتر مرکزی مراجعه کنید و گواهی را دریافت کنید ولی باید در نظر داشته باشید که با هر صدور جدید گواهی قبلی فاقد اعتبار می شود و باید گواهی جدید دریافت نمائید سایر اطلاعات در خواستی شما در اساسنامه و امیدنامه قید شده است که می توانید در سایت صندوق مشاهده نمائید
سلام -پیش بینی اساسنامه 20درصد می باشد ،اما تا کنون بین 20 تا 60 درصد متغیر بوده و در اردیبهشت ماه 60 درصد سود سالیانه تقسیم کرده است.
سلام -اگر کد بورسی دارید و احراز هویت سجام شما انجام شده نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد، شما از طریق مراجعه به سایت قسمت لینک های مرتبط /مراحل سرمایه گذاری فرم های پذیره نویسی را پیرینت کنید و پس از تکمیل ان از قسمت ورود سرمایه گذاران /ثبت نام وارد شده و مراحل ثبت نام را تکمیل کرده و فرم ها را نیز در قسمت مربوطه آپلود کنید و پس از ثبت نام در سایت با پشتیبانی تماس گرفته تا وضعیت ثبت نام شما فعال شود در غیر این صورت باید حضوری مراجعه فرمائید و حدود 10 دقیقه زمان میبرد.

پرسش و پاسخ

کاربر گرامی اگر پرسش‌ شما در پرسش‌های رایج وجود ندارد میتوانید با استفاده از فرم زیر پرسش خود را مطرح نمایید

Captcha